Ruszyła kolejna kampania promująca Toruńską Bazę Wolontariatu!

tbw

Ruszyła kolejna kampania promująca Toruńską Bazę Wolontariatu! O możliwościach jakie otwiera przed nami wolontariat można posłuchać na antenie Radia Eska Toruń. Do założenia konta na platformie https://2pietrotorun.pl/wolontariat zachęcać będą również plakaty, które znaleźć będziemy mogli w szkołach.

POSŁUCHAJ SPOTU:

Toruńska Baza Wolontariatu powstała z myślą o osobach potrzebujących pomocy drugiego człowieka. Celem projektu jest łączenie osób i instytucji potrzebujących pomocy z osobami, które taką bezinteresowną pomoc mogą nieść. Zakładka umiejscowiona zostanie na stronie www.2pietrotorun.pl, Dzięki swojej kompatybilności, TBW skoreluje współpracę między osobami chcącymi świadczyć usługi na rzecz organizacji pozarządowych, a organizatorami potrzebującymi wsparcia wolontariuszy. Każdy z zainteresowanych może założyć konto odpowiadające danym potrzebom, tj. konto wolontariusza lub konto organizatora. Obie strony mogą komunikować się na platformie pozyskując kontakty do odbycia wolontariatu lub uzyskania pomocy wolontariuszy przy organizacji wydarzenia
 


Interesuję Cię temat wolontariatu ? Zobacz role, które możesz wybrać:

WOLONTARIUSZ - Chcesz podzielić się swoim czasem i umiejętnościami, aby działać na rzecz osób lub organizacji pozarządowych? Jako wolontariusz możesz rozwinąć swoje umiejętności, zyskać doświadczenie w pracy w ogólnoświatowych organizacjach, spotkać wspaniałych ludzi i przede wszystkim uczestniczyć w kreatywnych i rozwojowych projektach.

Załóż konto i bądź na bieżąco z wydarzeniami, które potrzebują właśnie Ciebie!

ORGANIZATOR - Organizujesz wydarzenie wymagające dodatkowej pomocy wolontariuszy? Jesteś organizacją, firmą lub osobą prywatną potrzebującą wsparcia dyspozycyjnych osób? Już dziś możesz podzielić się swoim zapotrzebowaniem i znaleźć odpowiednią kadrę wspierającą Twój projekt.

Załóż konto, utwórz wydarzenie i bądź na bieżąco z ofertami wolontariuszy!

Oferta TCAL

udostępnianie
adresu

udostępnianie
pomieszczeń

udostępnianie sprzętu
i wyposażenia

działania edukacyjne
i wspierające

promocja postaw
obywatelskich