Międzynarodowy Dzień Wolontariusza!

111

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza! To okazja do tego, by pokazać światu, jak wielką rolę odgrywają osoby zaangażowane w pracę społeczną na rzecz innych – na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym. To też doskonały moment dla samych wolontariuszy, by pochwalili się zrealizowanymi inicjatywami i zachęcili do współdziałania wszystkich tych, którzy na razie stoją z boku.

W Toruniu od kilkudziesięciu dni działa Toruńska Baza Wolontariatu, która powstała z inicjatywy  Centrum Aktywności Lokalnej Drugie Piętro.

– Toruńska Baza Wolontariatu to był kolejny cel, jaki sobie postawiliśmy… Będzie to całkowicie zdalna baza, która będzie funkcjonowała w ramach strony „Drugiego Piętra” i będzie można z niej korzystać i jako wolontariusz, i jako organizator wolontariatu – mówi Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

O bazie wolontariatu i toruńskich wolontariuszach rozmawialiśmy w Radiu Gra. POSŁUCHAJCIE: https://gra.fm/w-toruniu-powstala-baza-wolontariatu.html

Drodzy Wolontariusze - to dzięki Waszemu zaangażowaniu realizowanych jest wiele inicjatyw wspierających interes społeczny. Dziękujemy za zaangażowanie, wsparcie i życzymy wielu okazji do realizowania swoich pasji!

Oferta TCAL

udostępnianie
adresu

udostępnianie
pomieszczeń

udostępnianie sprzętu
i wyposażenia

działania edukacyjne
i wspierające

promocja postaw
obywatelskich