Koncert charytatywny Hospicjum Światło

koncrt charytatywny

Stowarzyszenie Hospicjum „Światło” oraz Hotel Ambasada w Krobi zapraszają 22 marca 2024 roku na VII koncert charytatywny „Natalka Innym – Wielki Powrót”. Dochód z biletów zostanie przeznaczony na zakup sprzętu niezbędnego dla podopiecznych Hospicjum.

 

Stowarzyszenie Hospicjum „Światło” na co dzień opiekuje się osobami onkologicznymi, długoterminowymi oraz niepełnosprawnymi. Koncert charytatywny „Natalka Innym – Wielki Powrót”, organizowany wraz z Hotelem Ambasada w Krobi, ma na celu zebranie środków, które są niezbędne, aby pomagać, wspierać i opiekować się pacjentami w kryzysie choroby.

Koncert odbędzie się 22 marca 2024 roku w Hotelu Ambasada przy ul. Drwęcy 62 w Krobi. Podczas koncertu zostanie zaserwowane specjalne menu przygotowane przez szefa kuchni, a o dobrą atmosferę zadba zespól Blues Junkers oraz prowadzący galę Jacek Beszczyński. Wydarzenie będzie połączone z licznymi licytacjami, w których będzie można wygrać między innymi dzieła lokalnych artystów, gadżety sportowe z autografami czy prace plastyczne.

 

Bilety do nabycia w Hotelu Ambasada w Krobi oraz w siedzibie Stowarzyszenia Hospicjum „Światło” przy ul. Ceramicznej 3 w Toruniu.

 

Oferta TCAL

udostępnianie
adresu

udostępnianie
pomieszczeń

udostępnianie sprzętu
i wyposażenia

działania edukacyjne
i wspierające

promocja postaw
obywatelskich